top of page

Önemli Bilgiler

-İADE & DEĞİŞİM SÜRECİ

CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER: 

21.ALICI’nın isteği veya açıkça kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve geri gönderilmeye müsait olmayan, iç giyim alt parçaları, mayo ve bikini altları, makyaj malzemeleri, tek kullanımlık ürünler, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar, ALICI’ya teslim edilmesinin ardından ALICI tarafından ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler, teslim edildikten sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler, Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlara ilişkin mallar, Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar, ile ses veya görüntü kayıtlarının, kitap, dijital içerik, yazılım programlarının, veri kaydedebilme ve veri depolama cihazlarının, bilgisayar sarf malzemelerinin, ambalajının ALICI tarafından açılmış olması halinde iadesi Yönetmelik gereği mümkün değildir. Ayrıca Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin cayma hakkının kullanılması da Yönetmelik gereği mümkün değildir.

22.Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) iade edilebilmesi için ambalajlarının açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları gerekir. 

-Küpe, piercing, earcuff ve kişiye özel hazırlanan ürünler dışındaki hijyen ürünleri hariç diğer ürünler için iadelerde kargo bedeli alıcıya aittir. Paket tarafınıza ulaştığı gün iade talebinizi iletip en fazla 3 iş günü içerisinde ürünü iade etmeniz gerekir. Kargo bedeli ürün bedelinden düşülür. İade sürecinizi  instagramdan iade gerekçenizi belirten bir mesaj atarak başlatabilirsiniz. Ürünlerin kullanılmamış, zarar görmemiş ve orijinalliği bozulmamış olması gerekir. Teslim aldığınız kutu veya paketleme ile ürünü iletiniz. 

Ha%C3%A7%20Zincir%20Choker_59%E2%82%BA_H
bottom of page